Svatby

Zachytím v obraze celý váš velký den od příprav, přes svatební obřad, hostinu až po večerní zábavu. Samozřejmostí jsou i vaše skupinové a párové fotografie. Vše v souladu s vaším přáním a celkovým laděním vaší svatby a na místech, která spolu vybereme.

Informace a fotogalerie →

Firemní akce

Zachytím vaše oficiální i neoficiální firemní akce - prezentace, setkání, oslavy, večírky, výstavy. Mějte uchované všechny důležité a slavnostní okamžiky vaší firmy. Nabídněte svým partnerům a zákazníkům možnost podívat se na prezentaci svých produktů i zavzpomínat na příjemné chvíle, které jste jim připravili. 

Informace a fotogalerie →

Produkty

Připravím profesionální fotografie do vašeho katalogu či na e-shop, případně zajímavé reklamní fotografie do vašich letáků a bannerů. Malé produkty fotím ve svém ateliéru. Velké a špatně přepravovatelné zvládneme určitě i přímo u vás ve firmě.

Informace a fotogalerie →

Rodinné fotografie

Rodinné a zvířecí fotografie v plenéru patří mezi rodinné klenoty. Zajímavé prostředí jim dodá kouzlo a hlavně děti a chlupatí miláčci jsou krásně bezprostřední a přirození. V zásobě mám i techniky a nápady, které vašemu rodinnému albu dodají jedinečnost a překvapení. 

Informace a fotogalerie →

Malá ochutnávka

Orientační ceník

Svatby, firemní akce, plesy

8.000,- až 15.000,-

Exteriéry

2.000,- až 5.000,-

Produkty

750,- / hod.

Doprava

10,- / km v rámci celé ČR

Každé focení je jiné a v jiném rozsahu, neboli individuální cena na základě individuální dohody.  

Všechny ceny vč. DPH

Kontakt

Jan Weber

Nové Sídliště 346
334 42 Chlumčany

tel.: 724 323 766

e-mail: honza@fotoweber.cz

QR kód

Moji vizitku si můžete zobrazit, nebo uložit do telefonu načtením QR kódu:

Jan Weber - 724 323 766 - honza@fotoweber.cz