Firemní a veřejné akce, rodinné oslavy

Firemní setkání, rodinná setkání, veřejné události, jako jdou oslavy osvobozením, poutě, výročí hasičů. Všechny tyto události mají jedno společné - velké množství lidí, různé situace a hlavně důležité okamžiky - proslovy, předávání dárků a cen, odhalování pomníků a pamětních desek. A spousta lidí, co chce mít na památku fotografii se svými přáteli a blízkými.

Pro fotografa jsou tyto akce náročnou disciplínou. Nesmí vynechat žádný důležitý moment a zároveň být k dispozici každému, kdo požádá o společnou fotografii.

Chcete-li mít vaši akci zdokumentovanou, určitě se s vámi budu chtít setkat v dostatečném předstihu. Určitě chci znát scénář a místopis celé akce, abych neopominul žádný důležitý okamžik. Stejně tak bych rád ještě před začátkem poznal důležité osoby - jednatele, ředitele, zástupce obce, oslavence. Není nic horšího, než když ti nejdůležitější nakonec na fotografiích chybí.

Samozřejmě předpokládám i otázku, kolik celé focení stojí. Vzhledem k velkému množství fotografií, které je zpotřebí následně přebrat a zpracovat je celková náročnost podobná, jako u svateb. Celodenní focení vychází na 8000,- - 15000,- Kč. Pokud se jedná jen o odpoledne, nebo večer, je celkový honorář cca poloviční.

Orientační ceník

Svatby, firemní akce, plesy

8.000,- až 15.000,-

Exteriéry

2.000,- až 5.000,-

Produkty

750,- / hod.

Doprava

10,- / km v rámci celé ČR

Každé focení je jiné a v jiném rozsahu, neboli individuální cena na základě individuální dohody.  

Všechny ceny vč. DPH

Kontakt

Jan Weber

Nové Sídliště 346
334 42 Chlumčany

tel.: 724 323 766

e-mail: honza@fotoweber.cz

QR kód

Moji vizitku si můžete zobrazit, nebo uložit do telefonu načtením QR kódu:

Jan Weber - 724 323 766 - honza@fotoweber.cz