Rodinné, osobní a zvířecí fotografie v plenéru

Rodinné fotografie vypráví váš životní příběh. Vás osobně, vaší rodiny, vašich chlupatých i nechlupatých mazlíčků. Samotné prostředí, které pro focení vybereme je součástí tohoto příběhu a je škoda jej nahradit jednobarevným umělým pozadím ateliéru. Zejména mazlíčci a děti jsou venku uvolněnější a fotografie tím pádem přirozenější.

Vlastní focení venku se poměrně obtížně plánuje - ať děláme, co děláme, počasí se prostě moc poručit nedá. Co však ovlivnit můžeme je denní doba. Dobré fotky chtějí dobré světlo. A dobré světlo je nejlépe pozdě odpoledne, když se již dlouží stíny. Vše ostatní je na nás - můžeme jít do parku, do lesa, do zoo, na zahradu. To už záleží jen a jen na vás. Vůbec mi nevadí se válet po zemi, nebo lézt po stromech. Důležité je, že výsledné fotografie budou stát za to.

Kde můžeme fotit? Záleží na vás - u vás doma, na zahradě, v parku, v ulicích města. V Plzni a okolí je mnoho zajímavých lokalit a záleží jen na vás, které vystihují vás a váš životní styl, nebo které se vám prostě líbí.  Důležitá je naše dohoda a dostatek času - zvláště při práci s dětmi a zvířaty, které je třeba nechat "vyblbnout" a počkat, až se uvolní.

Za kolik? Záleží na tom, jak daleko za vámi pojedu, kolik času spolu strávíme a v neposlední řadě také na čase stráveném postprodukcí. Většinou se pohybujeme v částkách 2000,- až 5000,- Kč.

Pokud vás má práce zaujala, určitě neváhejte mi zavolat, nebo napsat. Rád s vámi proberu vše potřebné a pokud se dohodneme, udělám vše pro to, abyste měli nezapomenutelné fotografie a abyste si užili i samotné focení.

Orientační ceník

Svatby, firemní akce, plesy

8.000,- až 15.000,-

Exteriéry

2.000,- až 5.000,-

Produkty

750,- / hod.

Doprava

10,- / km v rámci celé ČR

Každé focení je jiné a v jiném rozsahu, neboli individuální cena na základě individuální dohody.  

Všechny ceny vč. DPH

Kontakt

Jan Weber

Nové Sídliště 346
334 42 Chlumčany

tel.: 724 323 766

e-mail: honza@fotoweber.cz

QR kód

Moji vizitku si můžete zobrazit, nebo uložit do telefonu načtením QR kódu:

Jan Weber - 724 323 766 - honza@fotoweber.cz